Cloud ve škole

Sdílení techniky

Díky cloudovým řešením můžete pracovat jak na poměrně starých počítačích tak na dotykových zařízeních. Tedy nemusíte využívat jen školní počítače, ale i zařízení, která jsou ve vlastnictví učitelů i žáků.

Sdílení aplikace

V cloudu již najdete všechny běžně dostupné aplikace, které jste si dříve museli instalovat do počítačů, kancelářským balíkem počínaje a grafickými editory konče.

Sdílení dat

Veškeré dokumenty, tabulky, prezentace, obrázky či videa máte vždy po ruce bez ohledu na to, zda máte právě výuku nebo si užíváte svého domova. Navíc můžete rozhodovat o tom, kdo se bude spolupodílet při úpravě vašich dat, aniž byste je museli rozesílat mailem a pak složitě sledovat kdo a co upravil.

Sdílení pomoci

Cloud je spjat Internetem a tudíž pro něj existuje velké množství návodů a videotutoriálů. Přesto je ambicí našeho týmu poskytovat školám pomoc v případech, kdy to bude přínosné, a to nejen v oblasti technologické, ale i vzdělávací.

Sdílení nákladů

Díky výše uvedenému můžete výrazně ulehčit práci svým školním informatikům, navíc zvláště menší školy mohou uvažovat o počítačové síti bez serveru. Ušetřený čas a peníze můžete investovat do vzdělávání nebo do vzdálené podpory.

Uložit odkaz do záložek.

One thought on “Cloud ve škole

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *